Eindeloze mogelijkheden met Turn

maandag 27 mei 2019
timer 1 min
Tijdens de vakbeurs Ruimte & Licht kan het nieuwste armatuur van de Deense fabrikant Focus Lighting bewonderd worden op de stand van Modernista (2.3.07).

De nieuwste armatuur van de Deense fabrikant Focus Lighting heet de Turn. De Turn is een schijnwerper met veel mogelijkheden. Zo zijn er drie verschillende lichtbundels (12º, 19º en 38º), is er een straatoptiek beschikbaar en kan het armatuur bovendien voorzien worden van een oplichtende ring (HALO) als oriëntatie verlichting. Bij illuminatieprojecten is het belangrijk, misschien wel nog belangrijker dan bij functionele verlichting, om lichthinder te voorkomen.


Voor de Turn is een raster (honingraat) beschikbaar teneinde een hinderlijke inkijk te beperken. Door de enorme variëteit van toepassingen kan de Turn ingezet worden als verlichting voor straten, pleinen, parken en als illuminatieverlichting voor kunstwerken, gebouwen en objecten.


In de loop van dit jaar komt de RGBW variant beschikbaar en momenteel wordt de laatste hand gelegd aan de Turn met GOBO. RGBW en GOBO gaan zorgen voor verrassende effecten.

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Vernieuwd Lage Bergse Bos verbindt natuur en recreatie

1 jun om 08:44 uur

Het Lage Bergse Bos is een populair recreatiegebied bij Rotterdam, met afwisseling van bos, open weides en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Capelle aan den IJssel maakt van Stadsplein de huiskamer van de stad

16 jun om 08:39 uur

Tien jaar voorbereiding, één duidelijke ambitie: van het Stadsplein in Capelle aan den IJssel een plek maken…

Lees verder »
descriptionArtikel

Rioolprobleem aan basis van leefbare Heinsbergerweg Roermond

15 jun om 09:08 uur

Wat begon als een noodzakelijke vervanging van het riool groeide uiteindelijk uit tot een complete…

Lees verder »
descriptionArtikel

Niet meer licht, maar beter licht: Maastricht omarmt Dark Sky

11 jun om 08:20 uur

Maastricht vervangt haar volledige openbare verlichting, maar niet met meer van hetzelfde. De stad koos voor…

Lees verder »
flash_onNieuws

Zwolle licht drie historische iconen opnieuw aan

10 jun om 12:02 uur

Studio DL gaat de Peperbus, de Sassenpoort en het stadhuis van Zwolle voorzien van een nieuw lichtontwerp.…

Lees verder »
descriptionArtikel

Lichtmasten voor Kurhaus ademen geschiedenis van Scheveningen

8 jun om 14:10 uur

De acht nieuwe lichtmasten op de Middenboulevard in Scheveningen zijn geen gewone lantaarnpalen. Ontworpen door…

Lees verder »
descriptionArtikel

Geen hoogwerker meer nodig dankzij digitaal proefschijnen met photogrammetry

4 jun om 08:25 uur

Traditioneel proefschijnen is kostbaar, tijdrovend en logistiek complex. Nico de Kruijter ontwikkelde een…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een bankje op de stoep als wapen tegen eenzaamheid

3 jun om 08:07 uur

Eenzaamheid is een van de grootste sociale uitdagingen van deze tijd. Bijna de helft van alle volwassenen…

Lees verder »