Jollebollen maken het verschil in Alkmaar

dinsdag 28 juni 2016
timer 1 min
Gemeente Alkmaar is bezig met de renovatie van omgeving Montalbaen. Op een aantal plekken worden de Jollebollen als speelprikkel toegepast. Deze gekleurde EPDM bollen in verschillende geven de omgeving een bijzondere uitstraling.

Jollebollen worden steeds vaker toegepast in de openbare ruimte.  Ook gemeente Alkmaar heeft ze in haar project Herinrichting deelgebied N-F fase toegepast.   Aannemersbedrijf GP Groot Infra BV uit Heiloo voert de klus uit. 

 

Gemeente heeft op deze plek aan de Montalbaen gekozen voor hemelsblauwe Jollebollen in 4 uitvoeringen; t.w. ronde en halfronde bollen in 2 maten. Deze SpeelPrikkels worden met een zwaar uitgevoerd metaalfundament/beton stevig verankerd in het straatwerk.  Resultaat is een fraai uitziende speelplek die met betrekkelijk geringe kosten een prachtige uitstraling heeft gekregen. Steeds vaker worden de Jollebollen van Hercules Speeltoestellen toegepast. De Jollebollen zijn verkrijgbaar in 7 verschillende standaardkleuren.

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Straatbeeld op de Vakbeurs Openbare Ruimte: kennis delen door ontmoeting en lezingen

12 sep om 13:00 uur

Als strategisch partner van de grootste vakbeurs in de openbare ruimte van Nederland is het vakblad Straatbeeld…

Lees verder »
descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »

Sterk, stijlvol en efficiënt: Afvalbak Lixo

16 sep om 14:38 uur

De Lixo afvalbakken van Erdi bieden een duurzame en praktische oplossing voor afvalverwerking in openbare…

Lees verder »

Rots Maatwerk: bijzondere fonteinen, unieke waterprojecten én meer

16 sep om 14:28 uur

Rots Maatwerk is specialist in kwalitatief maatwerk voor de openbare ruimte. Wij zijn uw betrouwbare partner…

Lees verder »

Citygie is terug! Concreet. Duurzaam. Inclusief.

16 sep om 14:13 uur

Voor het tweede jaar op rij is Citygie aanwezig op de Vakbeurs Openbare Ruimte in Utrecht. Citygie…

Lees verder »

Ninja-parcours voor sporten in de buitenruimte

16 sep om 14:11 uur

Sporten in de buitenlucht is momenteel erg populair. Je kunt gaan wanneer je wilt en zit niet vast aan bepaalde…

Lees verder »

Marktstroom.nl: moderne energievoorziening voor markten en evenementen

16 sep om 14:06 uur

Marktstroom.nl staat synoniem voor innovatie en efficiëntie in de energievoorziening voor openbare ruimtes. Met…

Lees verder »

Let's go outside met VelopA: van picknicktafel tot fietsparkeerplek

16 sep om 13:58 uur

Op zoek naar slimme oplossingen voor de openbare ruimte? Bezoek dan onze stand 3.5.62 op de Vakbeurs Openbare…

Lees verder »