FalcoScooter afzetpanelen

donderdag 15 oktober 2020
timer 2 min
Met de FalcoScooter afzetpanelen kan er een duidelijke scooter parkeerplek gecreëerd worden door eenvoudig twee afzethekken te plaatsen aan beide zijden van een parkeerruimte bestemd voor scooters.

Met de FalcoScooter afzetpanelen kan er een duidelijke scooter parkeerplek gecreëerd worden door eenvoudig twee afzethekken te plaatsen aan beide zijden van een parkeerruimte bestemd voor scooters. 

Voordelen scooter afzethek

De afzetpanelen zijn gemaakt van een stalen frame voorzien van een geperforeerde staalplaat. In de staalplaat is de afbeelding van een scooter geperforeerd. Zo is het duidelijk dat de ruimte tussen de panelen afgebakend is voor scooters. Voordeel van een dicht afzetelement is dat er geen fietsen aan vastgemaakt kunnen worden. Bijkomend voordeel is dat het dichte afzetpaneel nu ook fungeert als windscherm, zodat de kans klein is dat de scooter omvalt.

Op kleur

De geperforeerde staalplaat is dubbel gepoedercoat. Voor de kleur kan een keuze worden gemaakt uit ruim 90 RAL kleuren. Standaard wordt het frame verzinkt, op verzoek kan ook het frame worden gepoedercoat.

Afmetingen 

Het scooter afzethek heeft een breedte van 90 cm en een hoogte van 105 cm. De aangelaste voetplaten hebben een afmeting van 20 x 10 cm.

Scooter vastzetvoorziening

Om scooters veilig te parkeren hebben we een speciale vastzetvoorziening in het Falco assortiment; de FalcoLoop. De FalcoLoop heeft het formaat van een stoeptegel en heeft een greep waaraan kettingen vastgemaakt kunnen worden.

Webshop 

De FalcoScooter afzetpanelen kunnen hier in onze webshop worden besteld. Afhankelijk van de inrichting van de scooter parkeerplek dient u een uitvoering voor links en een uitvoering voor rechts te bestellen.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Het schoolplein dat koelt, leert en verbindt

6 feb om 08:54 uur

Eline Ranshuysen ontving begin 2025 de Koudstaal Talent Award voor haar afstudeeronderzoek naar innovatieve en…

Lees verder »
flash_onNieuws

Almelo stelt stedenbouwkundig plan nieuwe huiskamer van de stad vast

5 feb om 14:34 uur

De gemeenteraad van Almelo heeft eind januari het stedenbouwkundig plan voor de Stadskade officieel vastgesteld…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ruimte maken voor de spelende mens met BOSSruimte

5 feb om 10:46 uur

'Je zou eigenlijk nooit moeten stoppen met spelen'. Die gedachte vormt de kern van BOSS. Niet alleen voor…

Lees verder »
flash_onNieuws

Lancering en webinars Vakgroep Vrouw & Veiligheid

5 feb om 09:15 uur

De openbare ruimte moet structureel veiliger en inclusiever worden. Dat is de inzet van een nieuw initiatief…

Lees verder »
flash_onNieuws

Zo helpt STOMP bij het maken van concrete keuzes in de straat

4 feb om 08:40 uur

Veel gemeenten zoeken naar een heldere leidraad om mobiliteit in de openbare ruimte te organiseren. Ze willen…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nieuw bomenplan moet elke Groningse buurt groener maken

3 feb om 09:14 uur

De gemeente Groningen heeft een nieuw bomenplan vastgesteld. Het doel van dit vernieuwde plan is dat in 2075…

Lees verder »
descriptionArtikel

Buurttuin Oeverloos: klein stukje groen, grote impact

2 feb om 10:42 uur

In het magazine van Straatbeeld geven we professionals zelf graag het woord over hun ervaringen en inzichten in…

Lees verder »
descriptionArtikel

Zo geeft Rotterdam biodiversiteit handen en voeten

30 jan om 10:35 uur

Het vergroten van de biodiversiteit hoeft niet te wachten op nieuwe parken of grote investeringen. Juist in het…

Lees verder »